The Best Indie Rock Christmas Songs - CTRL PATTT

12/22/2017 06:07:00 PM


Wiem, wiem...
Pełno takich playlist znajdziecie na każdym kroku. Więc dlaczego ta jest wyjątkowa? Bo jest moja i na pewno Was zaskoczy. Testowałem wczoraj na kilku osobach, a te znalazły dla siebie nowe, ulubione piosenki. Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie coś dla siebie. Wybór był naprawdę trudny. 

Nie ma co ukrywać, że niektórzy artyści nagrywają coś na odczepne, byleby było. Dlatego szanuję The Killers, że zaprzestali w końcu swój maraton świątecznych piosenek, bo z roku na rok brzmiało to coraz gorzej. Ale Killersi na playliście są i to nie z kawałkiem "Don't Shoot Me Santa", a pierwszym, od którego wszystko się zaczęło - "A Great Big Sled" z 2006 roku! Co więcej? Listę otwiera świetny kawałek duetu Smith & Borrows. Kilka lat temu frontman Editors i perkusista We Are Scientists nagrali świąteczny album "Funny Looking Angels". Utwór "This Ain't New Jersey" zachwyci Was instrumentalnie, no i tekstowo. Po drodze, m.in.: Coldpay, Julian Casablancas (The Strokes), LCD Soundsystem. Koniecznie przesłuchajcie "Xmas Time is Here Again" - My Morning Jacket. Druga, instrumentalna cześć tej piosenki zaczynająca się od 3:43 delikatnym basem i kompletnie zatrzyma dla Was czas. "Christmas in the Room" w wykonaniu Sufjana Stevensa od pierwszych nut chwyta za serce, a jeżeli jest inaczej, to musicie szukać kogoś, kto je Wam naprawi.

I mógłbym tak opisać każdą piosenkę. Dlatego resztę zostawiam właśnie Wam CTRL'ujący!
Nie zapomnijcie również, że Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim kolędy i czas odpoczynku spędzony z rodziną.

Takich wspaniałych chwil życzę Wam ja, czyli Patryk z bloga ctrl pattt / ctrl alternative music :)
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Przed Wami moich trzynastu wspaniałych!PS. Zobaczcie jakie utwory wybrali CTRL'ujący Muzykę w naszej grupie na facebooku.
Jeszcze raz - Wesołych Świąt!

Pozostałe polecane playlisty utworzone przeze mnie:
1) INDIE ROCK LOVE SONGS - NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH
2) NAJLEPSZE PIOSENKI INDIE ROCK PONIŻEJ 2 MINUT!CTRL'uj Muzykę!
Muzyka Łączy!

           

~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)