ORANGE WARSAW FESTIVAL 2017 - RELACJA I VLOG FESTIWALOWY

10/09/2017 09:53:00 PM


Drodzy CTRL'ujący!
Startujemy ze wspomnieniami festiwalowego lata 2017 na ctrl pattt!
Wielu z Was pytało o relacje i ich wyczekiwało, ale ja dobrze wiem, kiedy jest najlepszy moment, by cofnąć się w czasie do tych wszystkich muzycznych przeżyć! W pakiecie festiwalowym umieściłem dwie zapowiedzi: najnowsza - Festiwale 2017 CTRL PATTT oraz troszkę starsza, którą już pewnie wszyscy widzieliście - VLOGI FESTIWALOWE CTRL PATTT. Wystarczy, że klikniecie w pogrubioną nazwę i zostaniecie idealnie wprowadzeni w klimat, zwłaszcza jeżeli jesteście tutaj po raz pierwszy.

Dzisiaj zaczynamy od Orange Warsaw Festival 2017. Przed Wami pierwsza część konkretnej relacji, czyli vlog festiwalowy! W drugiej cześci będziecie mieli spooooro do czytania. Nie chciałem wszystkiego wrzucać na jeden raz, bo jak to mówią: "Co za dużo, to niezdrowo". Nazwa "konkretna relacja" jednak nie wzięła się znikąd i zobowiązuje do rzetelnego przekazu.


We vlogu wystąpili: Years & Years, Łona i Webber & The Pimps, Kings of Leon, Martin Garrix, KAMP!, Daria Zawiałow, Lor, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, You Me At Six, Justice, Natalia Nykiel, CTRL'ujący. Ważny bohater drugiego planu - Strażak Sam. Poznacie również wzruszającą historię prawdziwej miłości oraz doświadczycie świetnej zabawy wśród najlepszych przyjaciół. Zobaczycie, że Muzyka Łączy, łączy i jednoczy narody. Te piękne słowa mają ogromną moc rażenia. Odpalcie vloga i przekonajcie się sami. Po wszystkim zachęcam do podzielenia się wrażeniami - miejsc do tego macie aż za dużo. Mam również nadzieję, że podczas oglądania nie usiedzicie spokojnie w miejscu, a zaczniecie ruszać się i bujać razem ze mną, a właściwie z nami.

Dajcie znać, czy byliście w tym roku na Orange Warsaw Festival, no i jak go wspominacie. Hmm... a może gdzieś się minęliśmy? :)

CTRL'ujcie Muzykę!
Miłego seansu!
Rozbujało?
CTRL'uj Muzykę!
Muzyka Łączy!

           

~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)