Dolina Gąsienicowa / Wspomnienia z polskich gór 2017 - vlog podróżniczy CTRL PATTT

10/30/2017 08:24:00 PM


Drodzy!

Przed Wami pierwszy vlog podróżniczy na ctrl-pattt.pl!
Uspokajam już na wstępie - nie odchodzimy od CTRLowania Muzyki :)

Długo zastanawiałem się, czy w ogóle wypuszczać filmik w obieg internetów, ale skoro w górach zakochałem się od pierwszego wejrzenia, to może czas i na Was? Może jeszcze nie wiecie, co tracicie? Po powrocie z Doliny Gąsienicowej powiedziałem sobie, że jest to najpiękniejsza część polskich Tatr w jakiej byłem. Moim zdaniem, każdy kto zaczyna przygodę z górami, powinien najpierw zakręcić się właśnie po tych przepięknych dolinach i stopniowo pchać się w wyższe partie. Niestety, niektórzy po źle dobranej pierwszej trasie mogą szybko się zniechęcić. W takiej kolejności nie tylko nabieramy doświadczenia, ale jak to mówił św. Jan Paweł II: "Góry pozwalają doświadczyć trudu wspinaczki, strome podejścia kształtują charakter, a kontakt z przyrodą daje pogodę ducha". Góry uczą również pokory i oby wszyscy mieli czas na tę naukę. Mam nadzieję, że poniższy vlog ukaże to i wiele więcej.


Kiedy 17 października 2017 pojawiłem się "u bram" Hali Gąsienicowej, dotarło do mnie, że wchodzę do bajkowego świata, który w żadnym wypadku nie jest tym, jakiego znamy na co dzień. Tutaj czas płynie inaczej. Sztuczność świata i sztuczność ludzi znika. Masz okazję, by naprawdę poznać siebie samego i wyeliminować wszystko to, co staje Ci na przeszkodzie do bycia lepszym człowiekiem. Tak ja to widzę, oczywiście w wielkim skrócie.

Co w środku vloga?
Oj dużo! Pełna przygoda z Doliny Gąsienicowej oraz wspomnienia z wcześniejszych miesięcy 2017 roku. Poza Tatrami są i Bieszczady, Pieniny, Beskid Żywiecki. Do moich największych podbojów w tym roku należy udany atak na Rysy (od polskiej strony w trudnych warunkach) oraz zachód słońca na Babiej Górze. Tak naprawdę z tych każdych krótkich wycinków mógłbym stworzyć osobnego vloga z wyjątkową historią do opowiedzenia.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dobrej muzyki w podkładzie! Jest Łona i Webber, LCD Soundsystem, C2C. Pełna lista w opisie filmiku na YouTube.


Dajcie znać, czy spodobał Wam się vlog, a może niebawem wrzucę tutaj inną przygodę, niekoniecznie górską. Nigdy przecież nie ukrywałem, że podróże to moja druga największa pasja. 

Muzyka Łączy, podróże również :)
CTRL'ujcie!

CTRL'uj Muzykę!
Muzyka Łączy!

           

~patttKilka zdjęć.

PS. Nie zapomnijcie dać znać, czy się podoba! :)

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)