SOUNDRIVE FEST 2017 - READY TO GO!

8/20/2017 09:34:00 PM


Lato festiwalowe kończy się nieubłaganie. Jeżeli myślicie, że to koniec muzycznych atrakcji, to jesteście w błędzie. Jest jeszcze jeden festiwal, którego nie możecie ominąć w najbliższym czasie. Mowa o Soundrive Fest

Kiedy w rozmowach wspominam o Soundrive, muszę naprawdę uważać na poprawną wymowę tego festiwalu. Większość odpowiada pytająco - "Sunrise?" Dodatkowo, niektórzy wciąż przekonani są, że w Polsce, offowa muzyka alternatywna kończy się i zaczyna w Katowicach. Także świadomość wśród ludzi o Soundrive wciąż jest znikoma. Dlatego chciałem szybko przypomnieć o festiwalu, który odbywa się w Gdańsku na przełomie sierpnia i września! Na początku odwołuję do konkretnej relacji z poprzedniej edycji -> SOUNDRIVE FESTIVAL 2016 - FESTIWALOWA DOMÓWKA. Wszystko czego szukacie o festiwalu znajdziecie w jednym miejscu. 

Karnety 3-dniowe są dostępne w "najdroższej" puli i kosztują 100 zł. Za jeden dzień Muzyki zapłacicie już 50 zł. Czy warto? Jeżeli relacja z 2016 roku nie przemawia do Was, to najpewniej zostaniecie w domu i po raz kolejny bardzo pożałujecie swojego wyboru. Line-up odczytujecie jak hieroglify? Nie martwcie się. Wbijcie pod scenę i poczujcie się niczym łowca nowych zespołów. Pokażcie, że poza tym co serwują mainstreamowe media jesteście w stanie sami odkrywać nową muzykę. Bez wątpienia wrócicie zadowoleni. Klimat tego miejsca na pewno zapamiętacie na długo. Szkoda tylko, że z 39 artystów występujących w poprzednim roku, zrobiło nam się 33... Godzinowy rozkład jazdy mamy poznać w przyszłym tygodniu / edit: aktualizuję wpis i dodaję rozpiskę godzinową:


Gdzie będziemy mogli się złapać? Szukajcie mnie w tłumie bawiących się ludzi pod samą sceną, jak i w fosie dla foto (z moim małym aparatem zauważycie mnie od razu). Kolejny rok z rzędu uzyskałem akredytację, by stworzyć dla Was jak najlepszą relację z samego centrum wydarzeń! Na sam koniec podrzucam bezpośredni link do poprzedniego vloga -> SOUNDRIVE FESTIVAL 2016 - VLOG FESTIWALOWY CTRL PATTT!

A co tam u mnie? Na obecną chwilę zgromadziłem ogromny materiał z wielu festiwali, który oddam w Wasze ręce po sezonie ogórkowym. Wtedy, powspominamy sobie upalne lato w klimacie pełnym Muzyki. Wszystko pojawi się na blogu ctrl pattt / ctrl alternative music. Kto z Was nie widział krótkiej zapowiedzi vlogów, niech kliknie jeszcze tutaj - VLOGI FESTIWALOWE CTRL PATTT - zapowiedź 2017!!

Uwaga zmiany w line-upie Sundrive! [23.08.2017]
„Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas Sevdaliza odwołała swój występ podczas Soundrive Fest 2017. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Artystka wystąpiła, natomiast Sevdaliza ostatecznie odwołała swój koncert i zmieniła plany zawodowe na najbliższy czas. Na Soundrive nie wystąpi także Nadia Rose. Nie pozwalają jej na to zobowiązania wobec wytwórni.  Dodatkowo na Soundrive zaprosiliśmy IAMDDB oraz InHeaven.”

Zabraknie paneli dyskusyjnych, które przed koncertami poszerzały wiedzę ze świata muzycznego. Tym razem organizatorzy chcą bliżej przedstawić nam historię stoczni w wyjątkowej instalacji świetlnej Roberta Sochackiego. "W ramach projektu zaprezentowane zostaną przemiany, jakich świadkiem była Stocznia. Rewolucja techniczna, zmiany społeczne, wzloty i upadki systemów politycznych. Historia dawna i ta zupełnie bliska, pokazująca czym Stocznia żyje obecnie".

Soundrive i Ulica Elektryków to również imprezy towarzyszące, wykaz TUTAJ.


Przed Wami Artificial Pleasure, czyli zespół, który zrobił na mnie ogromne wrażenie i już jakiś czas temu wspominałem o nim na facebooku ctrl pattt. Prosto ze składu Soundrive Fest!

Tyle ode mnie, do zobaczenia w Gdańsku!
Będziemy tańczyć, oj tak!

PS. Grupa CTRL'jących Muzykę stoi przed Wami otworem -> TUTAJ. Wbijajcie i dzielcie się wspólną pasją do Muzyki. Powolutku rośniemy w siłę, bo jest to całkiem nowy twór na ctrl pattt.Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

~pattt


CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)