Radiohead - nowa płyta w czerwcu

4/15/2016 05:34:00 PM


Wygląda na to, że człowiek związany z menadżerką Radiohead Brian Message wygadał się, potwierdzając zarazem longplay z numerem 9. Albumu możemy spodziewać się w czerwcu bieżącego roku. Dodał również kilka słów więcej: "There’s nothing out there right now that sounds anything like this. And for some people that will be a good thing and for others that probably won’t".

Message modli się o to, żeby zespół zechciał streamować nową płytę. Wiadomo jakie zdanie w tym temacie ma frontman Thom Yorke "[Spotify] the last desperate fart of a dying corpse". Niebawem zobaczymy, czy Yorke pozostanie przy swoim.

Ostatnia płyta Radiohead to "The King of Limbs" z 2011 roku. Odpalcie poniższy trak i czytajcie dalej.


Brak Radiohead na Glastonbury Festival, o co chodzi?
Śmieszna sprawa, ponieważ na chwilę obecną mamy plakat Glasto stworzony przez artystę powiązanego z Radiohead - Stanley'a Donwood'a, a nazwy zespołu nie ma nigdzie, pomijając plotki. Ale spokojnie. Pamiętajmy o tzw. "secret set'ach" występujących na festiwalu - albo Panowie rozegrają to oficjalnie, bądź właśnie w taki sposób, z miłego zaskoczenia.

Co z Polską?
Radiohead rozkręcają się z festiwalami obok Polski - ostatnio ogłoszeni na Lollapalooza w Berlnie. Chociaż sezon letni na zespół Thoma Yorke'a nie został jeszcze w pełni otwarty, to otwarte są nasze granice i z miłą chęcią zobaczymy zespół po raz trzeci na koncercie w Polsce.

CTRL'ujcie Muzykę i podajcie info dalej!
Tell your friends, tell your mom.

Aktualizacja wpisu - 09.05.2016

I wszystko już wiemy. Nowy album Radiohead zatytułowany "A Moon Shaped Pool" pojawi się fizycznie w sklepach 17 czerwca, a już teraz możecie kupić go w wersji digital. Zespół zdecydował się na taki myk.Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)