Hello Operator - Stephanie

1/19/2016 02:12:00 AM


Czas rozkręcić "Muzyczny Radar"!
Pierwszy zespół wychwycony przeze mnie w 2016 roku stoi pod nazwą Hello Operator. Czwórka muzyków na składzie, prostu z urokliwego York'u. Co i jak grają?

Odpalcie poniższy trak i czytajcie dalej.Bez wątpienia mamy tutaj muzykę rockową z pierdolnięciem oraz wieloma wpływami. Po pierwszych dźwiękach załącza się moc płynąca z Royal Blood, gdzieś tam dalej Wolfmother, Audioslave, Kasabian, a nawet Arctic Monkeys - to już z analizy innych kawałków, które gdzieś tam wykopałem na YouTubie. Wokalnie jakoś inaczej, bo pod akcent amerykański, ale w tym tkwi jego siła, co przekłada się na potężne zwroty i refreny. Wychodzę z założenia, że "Stephanie" musi Wam się spodobać.   

Muzyczny Radar, to przede wszystkim nowe zespoły, które gdzieś tam dopiero raczkują
w branży muzycznej. Panowie z Hello Operator podpisali niedawno kontrakt z niezależną wytwórnią płytową Ignition Records, dzięki czemu, 4 grudnia 2015 trafił do sprzedaży powyższy
i zarazem pierwszy singiel. Z krótkiej historii możemy dodać debiutancki występ na małej scenie Reading Festival w 2014 roku oraz nazwę zespołu zaczerpniętą z kawałka The White Stripes.

Jeżeli macie dość chłopców w rurkach, czy pisząc inaczej - kulogniotach, odpalcie Hello Operator. Będzie o nich głośno. Nie zapomnijcie tylko podać dalej i CTRL'ować Muzyki!
Lajk należy się niżej.
O tu.Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

~pattt


CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)