The Strokes w studio!

12/15/2015 05:33:00 AM

W końcu!


Plotek na temat następcy "Comedown Machine" (2013) w ubiegłym czasie powstało więcej niż tych na pudelku. Julian Casablancas już pod koniec 2014 roku wspominał o wielkim "powrocie do studia" The Strokes. Dobrze wiemy jak to wyszło w praniu. Skończyło się na koncertach z The Voidz i kilku sporadycznych występach zlepiających na chwilę The Strokes, m.in. na 15-lecie festiwalu Primavera Sound. Ważnym wydarzeniem był British Summer Time: Hyde Park Festival, czyli powrót The Strokes do Londynu po pięciu latach nieobecności. Chyba nie trzeba dodawać, że bilety na te wyjątkowe koncerty wyprzedawały się w mgnieniu oka. W temacie Glastonbury 2015 Julek napisał wprost: "For those kindly asking, nopes, no Glasto this year!".

I nadszedł dzień 15 grudnia.
Badam ponownie temat The Strokes. Przeglądam fora, szukam konkretnego info, bo plotek mam już serdecznie dość. Trafiam na instagrama pewnej rudowłosej dziewczyny. Victoria Morales-Kühne - producentka, kompozytorka, która ma własne studio, a w nim... The Strokes!

Dowód jest. Panowie nagrywają szósty album!


Opis zdjęcia mówi sam za siebie: "When one of your favorite bands in the world contacts you months in advance to rent your studio B to record drums and studio A to rehearse and you're just grateful. WHAT IS LIFE RIGHT NOW?!!".

Nic dodać, nic ująć, chyba, że ktoś zauważy brak Alberta? Alberto jest w trasie i promuje swój najnowszy album "Momentary Masters". Styczeń bez dat, czyli praca i skupienie nad nową płytą The Strokes przejdzie na wyższy level. Na szczęście poczucie humoru go nie opuszcza. Patrz na tweet'a.Pozostaje wytrwale czekać za nowym materiałem i pierwszym singlem. Obstawiam The Strokes jako headlinera Glastonbury Festival 2016 oraz Open'era. Ziółek ma teraz hajs od Orendża, bo podpisał z nimi umowę, także niech dzieją się cuda! Całkiem prawdopodobne staje się przesunięcie Coldplay na Orange Warsaw Festival, by ten odbił się od dna. Tylko co z Gorillaz i ostatnim headem na Opku? Radiohead? Foo Fighters?

Dajcie znać, kogo wy obstawiacie obok Florence i RHCP? Dwa miejsca wciąż wolne, jak rozegrają to organizatorzy? Szykujcie portfele na festiwalowe lato 2016, szykujcie się na powrót The Strokes! Będzie się działo, oj będzie. 

I najważniejsze - CTRL'ujcie Muzykę!
Podajcie też info dalej! OK?Nawijał
~pattt


Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
Wbijajcie na fejsa!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)