Dan Auerbach = The Arcs

5/07/2015 12:38:00 PM


Druga połówka The Black Keys nie zwalnia tempa.


W roku 2009 Dan Auerbach wydał swój pierwszy album solo "Keep It Hid", który miał być odskocznią od The Black Keys. Tym razem muzyk idzie dalej i na potrzeby nowego projektu stworzył The Arcs. Płyta pod skrzydłami Warner Bros pojawi się latem tego roku. Przesłuchajcie singla promującego całe wydawnictwo "Stay in my Corner"/"Tomato Can". Kawałki bardzo w stylu "Turn Blue", jakby wręcz zostały z niego wycięte. Spokojny wokal, stonowane dźwięki, bez większych gitarowych wzlotów. Brudny blues rock odszedł gdzieś na bok.

Fani ostatniej płyty TBK powinni być zadowoleni. Z drugiej strony powstaje pytanie, po co tworzyć to samo, ale pod inna nazwą? Śmiało wciskajcie PLAY i dzielcie się wrażeniami. Do mnie przekaz trafia, jednakże po Danie spodziewałem się czegoś konkretniejszego i mocniejszego - w końcu to on trzyma gitarę. Jedno jest pewne, uwielbiam obydwa traki i jest to dobry powód, aby wrócić do pisania na blogu.

CTRL'ujcie Muzykę i dzielcie się wspólną zajawką.
EDIT: Obydwa kawałki zostały usunięte z Youtube'a. Czekajcie za aktualizacją :)
EDIT: I już jest!~pattt


W tym miejscu możecie strzelić lajkiem. Niechaj muzyczna nowina rozniesie się po Waszych znajomych, rodzinie i zwierzakach.Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
Wbijajcie na fejsa!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)