JUNGLE - Tales from the Borderlands!

11/26/2014 10:02:00 PM

"This busy earnin'
You can't get enough"!


JUNGLE w mojej ocenie wydają się być jednym z najbardziej niedocenionych zespołów ostatniego roku, przede wszystkim w Polsce. Dwójka przyjaciół - Josh Lloyd-Watson oraz Tom McFarland, tchnęła w muzykę lat 70 nowe życie. Krótko pisząc - modern soul w bardzo świeżym, tanecznym, funkowym wydaniu. "Platoon""Busy Earnin'""Time""The Heat" - to single, które wprowadzą Was w ten klimat.

Bez wątpienia, w drodze do większego rozgłosu pomogła grupie nominacja w plebiscycie BBC Sound of 2013, a następnie do Mercury Prize 2014. Możliwe, że dzięki temu siedmioosobowy zespół pojawi się na koncertach w Polsce, w marcu przyszłego roku. Dokładne info? Proszę bardzo.

21 marca, Warszawa, klub Basenie.
22 marca, Kraków, klub Fabryka
Cena biletów: 79 zł / 90


Tematem dzisiejszego wpisu jest ciekawostka.
Muzyka zespołu pojawiła się w kilku najnowszych grach komputerowych. Utwór "Busy Earnin'" usłyszymy w świeżutkiej "fifce" z numerem 15; Forza Horizon 2: "Busy Earnin''' oraz "The Heat", (mamy też Royal Blood!). Jednak największą frajdą dla mnie i strzałem w dziesiątkę było Jungle Tales from the Borderlands! Pierwszy epizod gry miał swoją premierę 2 dni temu i aż skłonił mnie do wciśnięcia przycisku nagrywania, ponieważ "Busy Earnin''' wkomponował się tutaj znakomicie! :) Dobrze jest usłyszeć swoje ulubione kawałki w tak ciekawych produkcjach. 

Odpalcie poniższy filmik!
Wyprzedzę nadchodzące pytania i odpowiem tak - seria "ctrl games" być może wkrótce/kiedyś powróci. Tymczasem delektujcie się takimi wstawkami. Oczywiście po więcej muzyki zapraszam na profil facebookowy - ctrl pattt! Dołączcie do grupy CTRL'ujących! Niech muzyczny spam zaleje Waszą tablicę :D

A JUNGLE zdobyli moje muzyczne serducho. Do zobaczenia w Warszawie!


P.S. Kanał na Youtube jest w totalnej przebudowie :)
Zresztą zobaczcie sami - > YOUTUBE!


Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
Wbijajcie na fejsa!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)