Damon Albarn o reaktywacji Gorillaz!

10/20/2014 02:58:00 AM

Po malutkiej przerwie wracam do pisania!
Wkrótce więcej info o nadchodzących zmianach, ale zaczniemy od odkurzenia półki ctrl NEWS :)
Nie ma lepszego dnia na odświeżenie bloga. CTRL'ujący! Dzisiaj Muzyczny Poniedziałek!W ostatnim wywiadzie dla australijskiej gazety The Sydney Morning Herald, Damon Albarn wspomniał o swoich dalszych muzycznych planach. Po sukcesie debiutanckiego/solowego krążka "Everyday Robots", lokomotywa nie zwalnia tempa, a głowa muzyka jest pełna pomysłów - na szczęście dobrych dla nas!

Najważniejszą informacją dla wszystkich jest powrót Gorillaz! Proces reaktywacji jest w toku, jednakże nowej płyty możemy spodziewać się dopiero w 2016 roku. Wcześniej muzyk chce znaleźć czas na nagranie kolejnego albumu
The Good, The Bad And The Queen, który jest już napisany - wystarczy tylko wejść do studia :) Blur, Blur, Blur... Albarn to perfekcjonista, dlatego tak ciężko jest mu określić się i odpowiadać na pytania dotyczące Blur. Były słowa o piętnastu nagranych utworach, ale jak sam wspominał: "...nie oznacza to, że masz już album. Jest to zaledwie początek prac".


Dobrze Panie Albarn! Poczekam ja i CTRL'ujący również, oby tylko nie pojawiły się brzydkie myśli o zakończeniu któregokolwiek z projektów.
Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
Wbijajcie na fejsa!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)