Julian Casablancas + The Voidz - nowy album za grosze.

6/24/2014 10:12:00 PM

Świeżutkie info.
The Strokes/Solo/The Voidz/The Strokes/ Cult Records.


Ogólnikowo na wstępie, ale czas na rozwinięcie.
Nie wiem jak Wam, ale mi podoba się to, co obecnie tworzy Julian Casablancas. Na wstępie własna stajnia Cult Records, spod której wyszło sporo ciekawych zespołów: Exclamation Pony, Reputante, Rey Pila, Cerebral Ballzy, i więcej. Nawet Albert Hammond, Jr. sporo na tym korzysta - dwa dni temu wypuścił info o nagrywaniu trzeciej płyty. Spoko sprawa, co nie? 

A Julek sprawnie łączy pracę nad swoim drugim solowym albumem (tym razem we współpracy z The Voidz)  i koncertowaniem z The Strokes. Grafik koncertów dla jednych i drugich jest "mocno ciasny".  Mam tylko nadzieję, że nie odbije się to na żadnej ze stron (nie dopuszczam do siebie myśli o rozpadzie Strołksów) :D

Chociaż pierwsze info o nowym projekcie Casablancas'a pojawiło się w listopadzie ubiegłego roku, to jednak marzec był miesiącem, kiedy zaprezentował wszystkim teaser nowego projektu. Od wczoraj mamy kolejny filmik, który robi smaka na więcej, bo słyszymy nowe, ciekawe, brudne dźwięki. Wyczuwam, że będzie to coś zupełnie innego od debiutanckiego solo "Phrazes for the Young" (2009).
Pozostaje nam czekać do 23 września, wtedy "Tyranny" trafi do sklepów. Sama definicja wydawnictwa według Juliana brzmi następująco: "Tyrania przejawiała się w wielu formach na przestrzeni dziejów. Teraz, dobro biznesu jest postawione ponad wszystko inne, ponieważ korporacje stały się nowym władcą. Większość decyzji podejmowanych są w stylu średniowiecznego króla, byleby przynosiło zyski, nawet jeśli ignoruje się i tłumi przy tym prawdę na temat tego jakie cierpienie przynosi (np. muzyka pop).


Przy okazji, jeżeli chcecie zamówić "Tyranny" w pre-orderze, możecie zrobić to za śmieszne pieniądze $3,87. Kliknijcie TUTAJ!  No to czekamy Panie Julek, brawo za dobrą cenę, oby krążek był równie dobry :) Odpalcie poniższy filmik i CTRL'ujcie!
Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
Wbijajcie na fejsa!
CTRL'ujcie!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)