The Kooks - Hold On (DOWN EP)

4/15/2014 04:25:00 PM

The Kooks kilka dni przed oficjalną premierą swojej EP-ki wypuszczają w świat trzeci kawałek z tego mini wydawnictwa. Jest lepiej?


Powyższe pytanie kieruję bardziej do siebie, ponieważ komuś z Was mogły spodobać się dwa poprzednie traki: "Down" oraz "Hooray For Henry". Niestety twardy ze mnie gościu i chyba nie takiego powrotu Kooksów się spodziewałem.

Z pomocą nadciąga "Hold On" i zdecydowanie bije wspomniane utwory.
Zresztą oceńcie sami :)W skład EP-ek dosyć często wchodzą odpady albumowe, albo po prostu kawałki, które mimo wszystko w większości, prędzej czy później, pojawią się na najnowszej płycie. Frontman zespołu Maximo Park w jednym z wywiadów powiedział: "zaczęliśmy nagrywać EP-kę, ale piosenki były tak dobre, że zamiast tego stworzyliśmy album".

Jedni traktują swoich fanów fair, inni tworzą EP-ki dla dodatkowego hajsu. Jest też trzecia strona, która po prostu robi zajebiste EP-ki i albumy :D Nie ma reguły. Musicie to sami wyczuć :)

Mimo, że do całościowej oceny "DOWN" brakuje ostatniego traka z listy, już teraz wiem, że moje pieniądze zostaną w portfelu.

1.Down (2:41)
2.Hooray For Henry (3:46)
3.Hold On (2:42)
4.Melody Maker (2:24)

Premiera EP-ki 21 kwietnia.
14 czerwca zespół wystąpi na Orange Warsaw Festival. Może do tego czasu poznamy więcej szczegółów czwartej płyty.

__________
Podoba się?
Zostaw lajka albo postaw komentarz :)
Daj znać, że CTRL'ujesz!Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
Wbijajcie na fejsa!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)