Calvin Harris - SUMMER

3/14/2014 01:17:00 PM


UWAGA! Stary, dobry Calvin Harris! :))
Aż musiałem o tym napisać!


Słów kilka z czym mamy do czynienia :)
Calvin Harris w końcu powrócił do śpiewania i "grania" z dwóch pierwszych albumów! Jak pamiętacie, przy trzecim krążku wydanym w 2012 roku, zapomniał troszkę na czym tak naprawdę zbudował sobie drogę do sławy. Chociaż DJ osiągnął wysoki hajp i współpracował z wielkimi nazwiskami, to "18 Months" został najgorzej oceniony z jego całej dyskografii. Ja również pojechałem troszkę po tym wydawnictwie w konkretnej recenzji TUTAJ.  

Zimny prysznic nie tylko z mojej strony był najwidoczniej potrzebny. Nie chcę za bardzo nakręcać się na nową płytę, która pojawić ma się jeszcze w tym roku, ale jeżeli będzie to wszystko w takich klimatach jak promujący ją "SUMMER" - sukces gwarantowany.

POSŁUCHAJCIE! Stary, dobry Calvin załącza się z każdym wejściem w zwrotkę. Charakterystyczny bicik przypomina dni spędzone nad "I Created Disco" czy "Ready for the Weekend". Reszta faktycznie kojarzy się z najnowszym albumem, ale na szczęście z tymi dobrymi trakami. Chwała za powrót do wokalu!!! "Summer" kupił mnie od pierwszego przesłuchania.


Kawałek od jutra (15 marca) dostępny w sprzedaży!
Dopiero wiosna przed nami, ale chyba każdy chciałby już lato ;)
W sumie mam jeszcze jedno małe marzenie. Koncertu Example oraz The Fratellis doczekałem się w Polsce, czas na Calvina Harrisa! Chociaż w 2009 roku miał przyjemność gościć na Orange Warsaw Festival, to niestety impreza mnie ominęła... Organizatorzy obudźcie się TERAZ!!


_________
Podoba się?
Zostaw lajka albo postaw komentarz :)
Daj znać, że CTRL'ujesz!


Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
Wbijajcie na fejsa!CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)