Arctic Monkeys - UK Top 40 Indie Albums Chart

2/23/2014 11:13:00 PM

Z cyklu CTRL'owana rozkmina!


W założeniu miał być to wpis na fejsa, ale tam... z czasem tak ważne informacje zakopują się...
Dlatego blog, miejsce moich większych i mniejszych rozważań :D

UK Top 40 Indie Albums Chart - Arctic Monkeys znowu na szczycie!
Aktualne statystyki tutaj -> http://www.bbc.co.uk/radio1/chart/indiealbums

Wnioski?
Gala BRIT Awards 2014 bez wątpienia zrobiła swoje, ale nie do końca. Arctic Monkeys z najnowszym albumem wracają na miejsce pierwsze! Co poza tym? Zdradzę Wam coś, czego możecie nie zauważyć. Dodam jeszcze na wstępie to, co większość z Was już wie, jednak co jakiś czas przybywają nowi CTRLujący i w tym przypadku warto się powtórzyć :D
Z zespołem jestem od początku ich kariery, demówek, bla bla bla. Debiutancka płyta "Whatever People Say I Am, That's What I'm Not" wywróciła mój świat do góry nogami! Jest dla mnie najlepsza i niezastąpiona w swoim rodzaju, ponadczasowa, bez słabego kawałka. Krążek ideał. Dlatego skierujcie oczy na miejsce 8 powyższego zestawienia. Debiutancki album chłopaków z Shieffield utrzymuje się tam od 401 tygodni!!! Szybka matematyka i kilka wyliczeń, które wskazują, że od wydania płyty - rok 2006 - ten album nie wypadł za burtę!? Mistrzostwo! 


Dalej...
"Favourite Worst Nightmare" - druga moja perełka = 345 tygodni!
"Suck it and See" - 139 tygodni!

Ktoś zapyta, gdzie jest "Humbug"? Osobiście nie dziwię się, że żyje gdzieś tam poza listą. Jest dobry jako album, ma swoje świetne kawałki, ale wracam do niego najrzadziej. Alex był wtedy z lekka przymulony, miał dłuższe włosy i prawdopodobnie z tego tytułu nie widział jakie nuty pisze ;) Do tego dochodzi pamiętny Open'er nr 1... brrrrr... złe wspomnienia.

ALE...
Nie zmienia to faktu, że Arctic Monkeys miażdżą! Statystyki mówią same za siebie, a to który album jest najlepszy wskaże Wasze muzyczne serducho - i o to chodzi :) Cieszę się z wyników, które osiąga zespół. Mam nadzieję, że nie popadnie w komerchę, a kolejne albumy będą tak dobre niczym przemowa Alexa na wspomnianym już BRIT AWARDS. Oby tak dalej! Szacun!

"Yeah, that rock & roll, it seems like it’s fading away sometimes, but it will never die. And there’s nothing you can do about it". Podoba się?
Zostaw lajka albo postaw komentarz :)
Daj znać, że CTRL'ujesz!


Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
Wbijajcie na fejsa!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)