We Are Scientists - Business Casual EP

9/26/2013 09:21:00 PM

Za takimi powrotami warto czekać!
We Are Scientists!Co prawda to tylko EP-ka, ale wydaje mi się, że w tym przypadku będzie to AŻ ep-ka i to nie byle jaka.
Skąd takie podejrzenia? Posłuchajcie poniższego kawałka promującego oraz obejrzyjcie klip, a sami się przekonacie.Na co warto zwrócić uwagę?
WAS przyzwyczaili nas do bardzo indie-popowego grania, które osobiście bardzo polubiłem, pomijając fakt, iż jest to amerykański zespół. Ich album "With Love and Squalor" (2005) był (ptfu) - jest tak świetny, że do dzisiaj widnieje w mojej playliście "ulubionych". Jednak od jakiegoś już czasu coś się zmienia. Tym razem Panowie bardzo umiejętnie mieszają starsze dźwięki rozpoznawcze z nowymi. Czy brzmi to lepiej? Na pewno słyszalny jest mega progress od ostatniego krążka "Barbara" (2010). "Return the Favor" jest niezwykle klimatyczny, mocniejszy, same riffy powalają i zadziwiają, a bass uderza z podwójną niż dotychczas siłą. Pomimo tych nowości, wszystko jest tak skomponowane, że słuchacz nie traci poczucia z kim ma do czynienia. Yep, oto We Are Scientists w troszkę świeższej odsłonie :)

Polecam i czekam za EP-ką, która pojawi się w sprzedaży 14 października, nakładem nowej wytwórni wraz z poniższą tracklistą:

1. Dumb Luck
2. Return the Favor
3. Good Answer
4. Courage (demo)
5. Take My Breath Away

Dla przypomnienia dźwięki z poprzedniej płytki.Nie zapomnijcie CTRL'ować!
Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

2 komentarze

  1. Anonimowy11:37

    Return the Favor - świetne!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. oj tak! :)) Cała EP-ka tutaj ->>> https://soundcloud.com/we-are-scientists/sets/businesscasual
    !!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)