DAFT PUNK z singlem Lose Yourself to Dance + ciekawostka!

8/07/2013 04:11:00 PM

Zatraćmy się w tańcu! :)Kolejnym singlem Daft Punk będzie Lose Yourself to Dance.
Francuski duet ponownie stawia na Pharrell'a, co może dziwić, ale nie musi - skoro Get Lucky z jego udziałem stał się miażdżącym hitem. Z drugiej strony szkoda, bo przecież na płycie Random Access Memories jest tyle świetnych kolaboracji.

Więcej o samej płycie -> TUTAJ :)

Singiel trafi do rozgłośni radiowych 12 sierpnia i przez 4 minuty i 9 sekund będzie przypominał nam, że dobra muzyka istnieje we wszechświecie ;)

Specjalnie dla Was - nadchodząca wersja radio edit!


Osobiście nie mogę doczekać się Lose Yourself to Dance na parkietach!

A teraz ciekawostka!
Dokładnie wczorajszego wieczoru Panowie mieli pojawić się w programie 'The Colbert Report', ale w "ostatniej" chwili doszło do zmiany planów. Ponoć djski duet zobowiązany jest kontraktem z MTV i nadchodzącą ceremonią Video Music Awards (25 sierpnia). Właśnie wtedy odbędzie się ich specjalny występ-niespodzianka. Czyżby oficjalne unmasked? :D
Bardziej realne stają się domysły, że cały szum wokół programu 'The Colbert Report' i zaproszeniu Daft Punk był ściemą oraz dobrą promocją nadchodzącej gali, a zwłaszcza nominowanego potrójnie Robina Thicke, który nagle pojawił się w programie ;)

Nie zmienia to faktu, o który sam pokusił się prowadzący - "VMA jest jedynym dniem w roku, kiedy MTV puszcza teledyski" :D:D

HejhejHEJ grllllssss!Nie zapomnijcie CTRL'ować!
Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką! :)
~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)