MESSYDŻ ctrl #11 - CTRL'ujcie!

4/11/2013 06:13:00 PM

Krótka informacja pisemna od gościa, który odpowiedzialny jest za ten cały rozpierdol.
Wita Was pattt z ogromem informacji!

Ok, muszę tutaj jakiś baner stworzyć, który... dobra jest!Cholera od czego tutaj zacząć. Może od tego, że zajebisty obrazek stworzyłem na 'MESSYDŹ ctrl #"? Nie no ok, to było 10 minut pracy... :D

Do rzeczy.
Była w sumie notka na fejsie - ale nie każdy fejsa ma. Zresztą nie każdemu chce się klikać 'lubię to', bo równie dobrze można zamienić słowo 'lubię' na 'jebię' i wychodzi słodka puenta. Było też nagranie audio LIVE na twitchu - ale właśnie się przedawniło i zarchiwizowało tak, że się usunęło. Ot, początki streamingu nie zawsze są udane - ale przecież nie każdy wiedział o tym, że 'zacząłem' zabawę na twitchu, bo na blogu o tym nie wspomniałem, a wracając do punktu wyżej - nie każdy fejsa ma i nie każdy klika :D

Dzisiejszym wpisem mam zamiar dotrzeć zwłaszcza do nowych, ale i również stałych CTRL'ujących, którzy obijają się o bloga, fejsa, twitcha, youtube. Szczerze, mam nadzieję, że więcej tych kanałów nie będzie, bo samemu ogarnąć to wszystko, zwłaszcza w takim momencie jak teraz, nie jest łatwo. Moment zapytacie? Studia, pisanie pracy mgr., obrona i w cholerę innych zajęć :) I w tym momencie mógłbym zakończyć, ale jeszcze chwilka.

Z tych wszystkich kanałów, na których działam, tak wygląda piramida zajawki - poczynając od jej szczytu ;)  


BLOG - priorytet, muzyka zawsze na pierwszym miejscu. Cholernie lubię pisać, ale przyznaję, że ciągnie mnie również do audycji radiowych. Marzy mi się taka własna... hmm... Rok na blogu tak zleciał, że dopiero teraz pisząc te słowa, uświadomiłem sobie - kurwa przegapiłem rocznicę!!! 30 marca przeleciał :D No nic, opijemy za rok! 


YouTube -  od tego tak naprawdę zaczęła się moja przygoda w sieci. Po raz pierwszy mój głos zabrzmiał publicznie w nagraniach gameplay'owych. Do dzisiaj jest to dodatkowa forma pasji, z którą dzielę się z innymi jeżeli tylko czas pozwoli. CTRL GAMES - zajebista zabawa. Aktualnie około 150 subskrypcji na kanale. Nie zapomnijcie też o stronie muzycznej - koncertyyyyy i moje nagrania spod sceny! 


Facebook - miejsce, gdzie możecie śledzić moje poczynania na bieżąco. Polecam zajrzeć, bo właśnie w takich chwilach w jakiej obecnie się znajduję, cały spam (nie tylko muzyczny) leci właśnie tam.
Poza tym, I love your face :D


twitch - to nowość u mnie. Rozkręcenie działalności planuje w okresie letnim, po przeprowadzce i kiedy wytrzeźwieje po zakończeniu studiów :D Sprawa z twitch'em jest prosta - LIVE z Wami, pogaduchy, gry, podsumowanie muzycznego tygodnia i wiele innych pomysłów w głowie.W końcu to pięknie uporządkowałem :)

Podsumowanie
Jak już wiecie, aktualnie czasu na to wszystko mam mniej, wiec tempo od jakiegoś momentu jest wolniejsze - co możecie zauważyć tutaj na blogu. Za to w szybkim spamowaniu na fejsie jestem nie do zastąpienia. Zwłaszcza w muzyczne poniedziałki! :D Wracając jeszcze na chwilę do bloga - planuję przenieść go na jakąś normalną stronkę, wykupić domenę itd. Jak na razie jest to faza wstępna moich rozważań. Jeżeli w tej kwestii macie jakieś pomysły, piszcie: gdzie najlepiej, gdzie taniej a konkretniej :)

CTRL'ujących przybywa z czego jestem hmm... dumny. Pojawia się też więcej śmiałków komentujących, informujących i takich, z którymi można chwilę prywatnie pogadać i wymienić się zdaniami. Zajebista sprawa ;)

No i pamiętajcie, moje hasło brzmi:
Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!


'I'm no teenage icon' :D

I niespodzianka!
Jutro kolejny wpis :)

Nie przestawajcie CTRL'ować!

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)