The Strokes - garść konkretnych info

3/12/2013 09:00:00 PM

Do premiery piątego albumu The Strokes pozostały już tylko 2 tygodnie!
Informacje, które mam Wam dziś do przekazania pojawiły się za sprawą Amandy de Cadenet, która przeprowadziła Q&A ze swoim mężem Nickiem. W tym przypadku gitarzyście The Strokes nie przeszło nawet przez myśl, by skłamać. Możemy więc poniższe słowa uznać za garść prawdziwych informacji - i to z pierwszej ręki!


Skupię się głównie na ciekawostkach związanych z zespołem, a resztę podlinkuję na samym dole.
Nick nie owija. Nie ma co ukrywać, że największym zaskoczeniem całego "wywiadu" jest fakt, że Strołksi nie zamierzają wiele koncertować wraz z nadchodzącym Comedown Machine.
'We won’t be doing much touring.' Zaraz po tych słowach przychodzą kolejne, które po części uspokajają: 'But don’t get your knickers in a twist — we’ll probably head on down there for the next album.' Cieszy fakt, który dementuje plotki, że zespół na tym albumie miałby zawiesić działalność. Nic z tych rzeczy, szósty album będzie i oby nie był ostatnim w twórczości Strokes.

Co poza tym zdradza Nick?
Z ciekawostek na koniec warto wspomnieć o tym, że Nick swoją pierwszą gitarę dostał od Alberta, bo jak sam mówi - nie miał na czym grać :) W sumie nie jest to nowa informacja, ale warto było ją ponownie przytoczyć. Co dalej? Solowa kariera - może. Robienie czegoś innego poza muzyką? "Ignoruję swoją mamę, kiedy mówi mi, że powinienem mieć plan zapasowy - przepraszam mamo".

A teraz uwaga, konkretna plotka ode mnie!
Nick nie może doczekać się nowego albumu Queens of the Stone Age, więc być może wraz z The Strokes odwiedzą Polskę na tegorocznym Heinekenie, gdzie QOTSA mają wystąpić? :D

Oj chciałoby się zobaczyć ponownie Strołksów w Polsce. Będzie ciężko, bo zmniejszona ilość koncertów może doprowadzić do zjawiska w stylu - kto da więcej? Wartość The Strokes kolosalnie wzrosła.


Pojawiła się pierwsza, bardzo fajna recenzja wyczekiwanego albumu The Strokes. Obadajcie TEN link!
Odliczamy do Comedown Machine!
14 dni...


Bezpośredni link do całości Q&A -> TUTAJ!

Wypada mi również podziękować za szybkie info od ctrl'ującej Karoliny :)
Dzięki!

CTRL'ujcie dalej!


CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)