Swim Deep - młodziaki podbijają UK!

2/04/2013 03:21:00 PM

Jak inaczej możemy nazwać zespół, skoro jego skład tworzą chłopacy w wieku 19-20. Jeden z nich tylko wybił się ponad 20. Stąd też dzisiaj taki, a nie inny tytuł - młodziaki podbijają UK! Wpis przystęplujemy najnowszym, świeżutkim teledyskiem do kawałka The Sea!


Zespół znam już trochę czasu, pisałem również o nim na zaprzyjaźnionym portalu outrave.
Takimi perełkami, warto dzielić się na blogu, zwłaszcza jak w Polsce będzie o nich głośno (jeżeli w ogóle będzie) kiedy zaczną osiągać wielkie sukcesy. Dla mnie Swim Deep podbiją nie tylko UK, dlatego jest to kolejna moja perełka, którą warto się już teraz podzielić - zwłaszcza, że zespół rozkręca się bardzo szybko!

Zanim przejdziemy dalej odpalcie sobie najnowsze video od Swim Deep :)


Zespół można uplasować za jeden z ciekawszych zaraz po Haim, Palma Violets czy Peace. Na oficjalnym profilu fejsbukowym, możemy znaleźć informację określającą gatunek muzyczny, do jakiego przypisali się Panowie ze Swim Deep. Mowa tu o… „Feel Good.” ;) Dobre poczucie humoru oraz świetne nuty, na pewno sprawią, że poczujecie się dobrze. To taki płynący w czilałcie indie pop, który czaruje po całości.

Teraz kilka słów o planach wydawniczych Swim Deep.

The Sea wraz z b-side'ami pojawi się w sprzedaży 4 marca 2013 r., a debiutancki album, którego producentem jest Charlie Hugall (Florence and The Machine), w późniejszych miesiącach tego roku.
Warto podkreślić, że zespół gra dla wytwórni Chess Club/Sony RCA.

To tyle na teraz. Czekam za nowymi dźwiękami od Swim Deep i dobrze im wróżę.
Jeżeli nie złapaliście dźwięków płynących od Brytyjczyków, to odpalcie sobie profil soundcloud zespołu i dajcie im szansę ;) Przescrollujcie sobie każdą piosenkę.


Wielkie pzdr dla wszystkich CTRL'ujących!
Ogólnie zbieram lajki na fejsie, ale słaby jestem w menadżmencie - tzn. nie mam na niego czasu :D

CTRL'uj podobne wpisy

2 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)