The Crowns - holenderski akcent

10/05/2012 01:06:00 AM

Wpis zacznę od tego...
Wbijam wieczorem do domu, odpalam mój odtwarzacz muzyczny, widzę, że ktoś mi tu znowu zmienił playlistę. Wszyscy, którzy śledzą bloga domyślają się kto to taki. W sumie powinienem odziedziczyć pewne pasje po... ojcu, ale w moim przypadku było/jest na odwrót. Ojciec 'nabył' pewne zainteresowania po mnie :D I tak patrzę, dosyć stary folder, muzyka nie najnowsza. Odpalam i...


...trafiam na kawałek zespołu The Crowns - Yeeeaaahhh.
To był rok 2009. Zajebiście dobry kawałek, który ktoś podesłał mi na YT. Być może był to sam zespół - nie wiem :D Myślałem sobie wtedy, że to kolejny spam (czyt. kolejne durne zaproszenie, etc.) ale z ciekawości, wyjątkowo kliknąłem w link.
Utwór, o którym mowa powalił mnie od razu. Wszystko podrasował świetny, oldskulowy klip video, stworzony w domowych warunkach. Dodatkiem był tutaj jakiś gościu śmigający ulicami miasta na starym, holenderskim rowerze. Taki niby z dupy klip, ale miał swój klimat.

O proszę, udało mi się odkopać video :)


Muzyka była do darmowego zassania, i takimi oto drogami, nowa nuta trafiła do folderu częstego odtwarzania. Do dzisiaj był to troszkę zakopany folder.

Postanowiłem od razu sprawdzić co się stało z The Crowns, czy wydali w końcu płytę, czy po prostu na jednym traku się skończyło. Okazało się, że muzyka, która początkowo kierowana była dla znajomych, zyskała większe grono odbiorców. Z zaczerpniętych dzisiaj informacji wynika, że w 2011 roku przybyło kolejnych członków zespołu, a wraz z nimi powstał nowy singiel 'Weirdest Summer', który grany był w holenderskiej stacji radiowej 3 FM Serious Radio. Stacja nadała The Crowns miano 'new Serious Talent'!

Podążając za sukcesem pierwszego singla, kapela z Holandii wypuściła kolejny - 'The Love Machine', którego miałem przyjemność usłyszeć i zobaczyć dopiero dzisiaj (ewidentnie czas przejrzeć zakurzone foldery). 

Jeden z najlepszych videoklipów jakie widziałem w życiu :D Oglądajcie do końca!


Genialnie muzycznie, rockowo, z ciekawą dawką rozpierdolu i humoru :)
Takimi słowami zakończę dzisiejszy, szybki wpis.
Odwołuję Was do oficjalnej strony zespołu THE CROWNS -> http://www.thecrownsmusic.com/

A tu NIESPODZIANKA!
Wszystkie kawałki możecie pobrać za darmo!
 

Fuck yeah!
Debut album coming soon...!P.S. Dziękuję Ci tato! :DCTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)