MESSYDŻ ctrl #9 dla CTRL'ujących i 'pozostałych'

10/18/2012 11:41:00 PM

Hejjjos!
INFO krótkie ale konkretne.Systematyczność?

To cecha, z która zmaga się każdy blogowicz, YTbowicz, każdy inny. Obligujesz się do czegoś, to rób to dobrze, trzymaj się tzw. deadline'ów, które sam sobie wyznaczasz! Czasami jakbyś nie wiem jak się starał, i wiedział, że już czas napisać nowego posta, coś Ci przeszkadza i przekładasz pisanie na inny dzień, niekiedy po prostu masz ochotę wyczilałtować się w inny sposób. Otóż, uczymy się systematyczności :)

W zamierzeniu świeżutkie wpisy miały pojawiać się co 2-3 dni. Stwierdzam, że jest to odstęp zbyt krótki, który wydłużam do 3-5 dni. Żeby nikt nie czuł się oszukany, żeby nie znudziło Wam się za szybko, żeby Wasz pattt miał czas na pisanie jeszcze lepszych postów! :D Hell yeah! 

Odwołuję Was też do profilu na fejsie, na którym na pewno daję o sobie częściej znać. Przykład?
Zerknijcie sami :)


Konkretne BTW.
Pozdrawiam wszystkie serwisy muzyczne, które czerpią teksty z moich wpisów, bądź też linkują do mojego bloga. Opcja druga niby lepsza, ale może po prostu warto zapytać czasami? Jakby co, piszę się na współpracę, bo czerpać korzyści z pasji każdy by chciał, a na kimś - niezupełnie.

Moja 'misja' blogowania czy YTbowania od początku miała na celu dzielenie się pasją z innymi. Jedna bania, wspólna zajawka, etc. Muzyka powinna łączyć a nie dzielić, tak samo jak gry :)
Dlatego też, na blogu wyłączone są wszystkie możliwe kwestie zarobkowe w postaci reklam i innego shitu. Identycznie ma to się do mojego profilu na YT. Reklamy to zło, sam używam adblocka.


I tyle w temacie.


Zapraszam do CTRL'wania :)

Nie zapomnijcie również o wspomnianym kanale YT. Nowe filmiki już wkrótce! 111 subskrypcji aktualnie.
Let's roll!
Serdecznym pierdolnięciem muzycznym pozdrawia Was pattt! :)

CTRL'uj podobne wpisy

1 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)