Fenech-Soler - wielki powrót?

10/24/2012 09:49:00 PM

Proszę, proszę.
Jak każdy z Was - CTRL'ujących wie, że dziś dzień piąty, to musi być wpis. Musi i chy, nie ma bata :) Czuję presję :D A Wy tak wszyscy zerkacie i kikacie co ten pattt dziś zaserwuje na kolacyjkę.

No to jedziemy, bez trzymanki.
Czekajcie, czekajcie... nie zapomnijcie, że do żywych wraca seria YTbowa CTRL GAMES, i dziś pierwszy odcinek po wielkim powrocie z mocnym pierdolnięciem! Doom 3 BFG Edition. Powrót na Marsa i takie tam stworki na dobranoc. Filmik się ładuje jak coś.

Ale...
Gwiazdą najjaśniej świecącą dziś na niebie będzie - FENECH-SOLER!
Dlaczego? - zapytają co niektórzy. Pojawił się nowy kawałek grupy i poza tym, że jest on zajebiście dobry (moim zdaniem), to wprowadza troszkę świeżości, jednocześnie zapowiadając nowy album, który ukazać ma się w 2013 roku.

Fenech-Soler jest formacją brytyjską, utworzoną w 2006 roku, którą zasilają czterej członkowie.
Do tej pory mieliśmy okazję przesłuchać jeden album, który ukazał się w 2010 roku. Panowie na swoim profilu fejsbukowym, w miejscu 'gatunek muzyczny' wpisane mają: Glam / Psychedelic / Zouk. WTF? Po bardziej normalnemu, napisałbym electro-pop-rock, zahaczający niekiedy o rock progresywny. Raczej nie powinniście mylić, czy też kojarzyć Fenech-Soler z belgijską grupą Soulwax. To dwie inne bajki.

Ok, ale jaki był pierwszy longplay?
Na pewno klimatyczny i wyróżniający się na tle innych. Sam singiel 'Stop and Stare' został dobrze przyjęty przez stacje radiowe. Podobnie było w przypadku 'Demons'. Osobiście, najbardziej kojarzyłem Fenech-Soler z kawałka 'Lies', który na niejednej już domówce roznosił wszystkich na parkiecie. Miazga! Co ciekawe, sam utwór został nominowany w kategorii dance/electronic na 10th Annual Independent Music Awards!W audycji radiowej Annie Mac (19 października), odbyła się oficjalna premiera nowego traka! Świeżutki materiał pod nazwą 'All I know' był hitem tamtego wieczoru! W krótkim, wprowadzającym wywiadzie, członkowie zespołu wymigiwali się od podania jakichkolwiek konkretów drugiego longplaya. Stwierdzili, że póki co, chcą podzielić się nową nutą, dźwiękami, które w powiększonej ilości pojawią się już niedługo :)

Szalone, niesamowite, miażdżące video do 'ALL I KNOW'!
Kto z Was nie miał okazji bliżej poznać ekipy z Fenech-Soler, powinien od razu zasięgnąć albumu debiutu. Na pewno, wielu znajdzie w nim coś dla siebie. Jest okazja, bo nowe dzieło zapowiadane jest na wiosnę 2013! Moje przeczucie mówi, że będzie to dobry krążek ;x


 pzdr!CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)