Coke Live Music Festival 2012!

8/09/2012 02:42:00 AM
Oświadczam, że w tym roku po raz drugi będę miał przyjemność odwiedzić piękny Kraków, bo wbijam na Coke Live Music Festival! Niestety, tak jak już wspominałem na fejsie, przyjdzie mi być na koncertach tylko w niedzielę, czyli 12 sierpnia. Po prostu grafik pracy w tym miesiącu sprzyjał innym (niekoniecznie lepszym :D). Można powiedzieć, że będą to 3 dni, w których  ilość godzin przespanych będzie nieadekwatna do nieprzespanych :D Wyjazd z mojej mieściny o 23:59 w sobotę, na miejscu będę około 7:30. Nie widziałem jak wygląda krakowski rynek o tej porze, więc zapewne gdzieś tam będę się toczył z rana :D


Ale...
żałuję strasznie, że nie będzie mnie na Killersach w sobotę. Widoczne dane mi jest posłuchać nowego materiału dopiero jak nowa płyta zespołu ujrzy światło dzienne. Sobota jest niezwykle ciekawa i moim zdaniem rozkład wykonawców jest nierówno rozłożony w te 2 dni. No nic, tak jak była mowa we wcześniejszym wpisie (CLICK) niedziela również będzie miała swoje smaczki. Na pewno zacznę od Spector, czyli pierwszym koncertem na Main Stage, i chyba pozostanę tam do końca. Zaopatrzony w wodę niczym wielbłąd, a ściśnięty niczym sardynki w puszce - będę starał się przeżyć :D Gorzej będzie z oddawaniem moczu.


Sławna flaga, która przetrwała Open'era, zaczyna sama pakować się do walizy.To tyle na dzisiaj!
CTRL'ujcie profil na fejsbuku, bo tam na pewno będę starał się wrzucać zdjęcia i filmiki z tego eventu. Obszerna relacja oczywiście pojawi się na blogu po moim powrocie! :)

Trzymajcie się, hejosss!
Wbijajcie na  YT, wrzucam filmiki z Open'era!


I pamiętajcie - to nie jest zwykły blog. Bez większego pierdolenia CTRL'ujemy tutaj dobrą muzykę :)


CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)