Spector po raz drugi!

5/03/2012 02:17:00 AM


Mój pierwszy post na blogu dotyczył nowego zespołu Spector. Informacje w tamtym czasie były bardzo pocieszne, ponieważ debiutancka płyta miała ukazać się pod koniec kwietnia,
a dokładnie 30 dnia tego miesiąca. No i zonk. Na profilu fejsbukowym zespołu i na stronie www
(1 maja) pojawiło się sprostowanie co i jak. Okazało się, że była to jakaś plotka wypuszczona przez wytwórnię płytową. Plotka, która rozpaliła serca wielu ludzi, podjarała głowy i w ogóle. Tymczasem na więcej informacji dotyczących pierwszej płyty będziemy musieli poczekać do przyszłego tygodnia. Co dziwne i niepokojące, na stronie HMV.com, która jest takim moim małym odnośnikiem, co do premier nadchodzących albumów i nie tylko, widnieje data premiery płyty Spector - 13.08.2012. Boże, nie każ nam tyle czekać!

Tymczasem Panowie, o których dziś mowa, rozwijają swoje skrzydła, przygarniając pod nie coraz to więcej nowych fanów. Na YouTubie możecie prześledzić jak zajebiste dają koncerty (Coachella 2012!), poznać nowe kawałki, oraz ctrl'ować ich świeżutkie wywiady.

W przypadku utworu "Chevy Thunder" wokalista zespołu stwierdził, że jest to nuta, na którą czekał każdy dzieciak w UK. Zapomniał dodać, że pattt i inni z Polski również ;)

Na koniec posłuchajcie nowiutkiego "Celestine"!
Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)