1st post, 1st polecany zespół! SPECTOR!

3/30/2012 03:29:00 AM

BLOG START! (30.03.2012)

Witam na pierwszym w Polsce blogu poświęconym szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Bez spiny, bez większego pierdolenia i zawsze z miłością do muzyki. Nie znajdziecie tutaj sztywnego języka, który wyróżnia "pozostałych". To wszystko dla Was, prosto z mojego słownika i muzycznego serducha! Jak muzycznie? - alternatywnie-elektronicznie!
Pattt zaprasza na muzyczną łajbę!


Wygląd bloga pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale kiedy przeczytacie ten wpis za kilka lat, prawdopodobnie będzie on odmieniony, upiększony, a ja zadowolony z efektu pracy, którą włożyłem w jego rozwój i wspólne dzielenie się pasją. "Na początku był chaos", dlatego nie przejmujcie się :) Aktualnie nie potrafię powstrzymać się przed dodaniem pierwszego polecanego zespołu i rozpoczęcia tej muzycznej przygody!

Po wyliczance zaszczyt ten przypadł debiutującym chłopakom z UK. Jakby nie patrzeć, jest to świeża formacja, o której pod koniec 2011 roku zrobiło się dość głośno. Mowa tutaj o grupie SPECTOR i ich nominacji do BBC Sound of 2012. Najnowszy zapowiadany singiel nosi tytuł  "Celestine", a pierwszy album ukaże się 30 kwietnia tego roku! Poznajcie moc brytyjskich dźwięków za sprawą "Chevy Thunder"! Indie rock w pełnej klasie. Polecam całym muzycznym serduchem.

P.S. Wszelkie uwagi dotyczące bloga mile widziane :)


CTRL'ujesz?
Daj znać!Łączmy pasje, dzielmy się wspólną zajawką!
CTRL'ujcie MUZYKĘ!

~pattt

CTRL'uj podobne wpisy

0 komentarze

Tutaj możesz wyrazić grzecznie swoją opinię :)